AnasayfaFUAR & KONGRE

1. Mustela Dermopediatri Zirvesi

30 Mayıs’ta Online Olarak Gerçekleşecek

 

1950’den bu yana, dermokozmetik uzmanlığı ile ailelerin ve sağlık çalışanlarının yanında yer alan Expanscience Laboratuvarları çatısı altındaki Mustela, bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Mustela Dermopediatri Zirvesi’ni duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Tıp alanında ülkemizin lider profesyonellerinin yol göstericiliği ile sağlık çalışanlarının mesleki gelişimine katkı sağlanması amaçlanan zirve, 30 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşecektir.

Prof.Dr. Sibel ERSOY EVANS, Prof.Dr. Ayşen BİNGÖL, Prof.Dr. Haluk ÇOKUĞRAŞ, Prof.Dr. Abdullah KUMRAL ve Prof.Dr. Server SERDAROĞLU moderatörlüğünde, değerli uzmanların konuşmacı olacağı zirve, “Atopik Dermatit ve Alerji”, “Döküntüye Yaklaşım”, “Yenidoğan Deri Sorunları” ve “Sık Görülen Deri Enfeksiyonları” başlıklı 4 oturumdan oluşacaktır.

Multidisipliner bir yaklaşımla, bilgi ihtiyacına yönelik hazırlanan zirve programında, bebek ve çocuk dermatolojisi alanında, ilgili başlıklarda en son tanı ve tedavi yöntemleri paylaşılacaktır.

Ücretsiz ve online gerçekleşecek Mustela 1. Dermopediatri Zirvesi’ne kayıt olmak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

www.musteladermopediatrizirvesi.com/kayit

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu