AnasayfaGenelVİTRİN

Atopik Ciltlere Özel

 

Mustela, değişen hava koşullarına karşı nemlendirme etkisi sağlayan bakım ve temizlenme ürünlerini bebeğinizin bu dönemdeki cilt sağlığını gözönüne alarak hazırladı. Özel olarak hazırlanan Stelatopia serisi, bebeğinizin atopiye eğilimli cildine destek oluyor. Kuruluk ve kaşıntı şikayetlerinin azalmasına yardımcı oluyor. Mustela Stelatopia Serisi’nde; Stelatopia Emolyent Yüz Kremi, Stelatopia Emolyent Balsam, Stelatopia Emolyent Krem, Stelatopia Islak Mendil, Stelatopia Şampuan ve Stelatopia Temizleme Yağı olmak üzere 6 farklı ürün yer alıyor.

 

 

 

—————————————————————————————————————————–

Basın Bülteni                                                                                                                                    Aralık 2021

 

Mustela’dan Atopik Ciltlere Özel Neme Doyuran Stelatopia Serisi

 

1950 yılından beri bebek ve anne sağlığını önceliklendiren Mustela, narin ciltli bebeklerin en yakın dostu olma görevini en iyi şekilde sürdürüyor. Mustela, doğal kökenli aktif bileşenleri ve uzmanlığı sayesinde hem anneler hem de bebekleri için iyisi olmaya devam ediyor.

Değişen hava koşulları bebeklerin cilt bakım ihtiyaçlarında değişiklikler meydana getirebilir. Özellikle kış mevsiminde kuru ve soğuk hava etkisiyle beraber cilt kurumaya daha meyillidir. Bu durum atopik cilde sahip bebek ve çocuklarda cilt sorunlarına yol açabilir. Mustela, değişen hava koşullarına karşı nemlendirme etkisi sağlayan bakım ve temizlenme ürünlerini bebeğinizin bu dönemdeki cilt sağlığını göz önüne alarak hazırladı. Özel olarak hazırlanan Stelatopia serisi, bebeğinizin atopiye eğilimli cildine destek oluyor. Kuruluk ve kaşıntı şikayetlerinin azalmasına yardımcı oluyor.

Mustela Stelatopia Serisi’nde; Stelatopia Emolyent Yüz Kremi, Stelatopia Emolyent Balsam, Stelatopia Emolyent Krem, Stelatopia Islak Mendil, Stelatopia Şampuan ve Stelatopia Temizleme Yağı olmak üzere 6 farklı ürün yer almaktadır. Bir bebeğin ihtiyacı olan tüm bakım ürünlerinin yer aldığı seride, atopik cildin ortaya çıkarabileceği ortaya çıkarabileceği kızarıklık ve rahatsızlık hissini önlemek ve cildi korumak esas alınmıştır. Stelatopia Serisinde yer alan ürünlerde, ayçiçeğinden üretilen Ayçiçek Yağı Distilatı® ciltte uzun süreli nem sağlarken cilt bariyerini desteklemeye yardımcı olur. Yeni doğan ünitesi de dahil olmak üzere tüm bebeklerin cilt tipine uygun olarak hazırlanmıştır.

Mustela Stelatopia Serisi ile Ailenizin Cildini Koruyun

Dermatolojik ve pediatrik kontroller altında test edilerek geliştirilen Mustela Stelatopia Serisi, yetişkin kullanımı açısından da kanıtlanmıştır. Ciltteki şiddetli kuruluğu önleyerek, yatıştırıcı ve doğal kökenli içeriğiyle cildi besler ve zengin bir cilt tabakası oluşumuna yardımcı olur.  Tüm ailenin kullanımına uygun bir seri olan Mustela Stelatopia Serisi, aşırı kuruluğun meydana getirebileceği kızarıklık, kaşıntı, pullanma gibi cilt sorunları için idealdir.

Yüksek oranda doğal kökenli içeriklerden oluşan Mustela Stelatopia Serisinin, Stelatopia Emolyent Yüz Kremi, göz çevresine ve göz kapaklarına uygulanabilirliği ile kış günlerinde kuruyan cilde sahip bebekler ve yetişkinler için en iyi çözüm kaynağıdır. Klinik olarak kanıtlanmış etkinliğe sahip Mustela Stelatopia Serisi ile ailenizin cildi, nem dengesini kazanırken cilt kızarıklığı ve kuruluklar gözle görülür şekilde azalmaya başlar.

 

MUSTELA HAKKINDA

Fransız Expanscience Laboratuvarları’nın Anne Bebek cilt bakım markası olan Mustela, 70 yıldır yenidoğanlar, bebekler, çocuklar, hamilelik öncesi ve sonrası dönemi için; bebekler, gebeler ve yeni annelere yönelik cildin özel tüm ihtiyaçlarına yenilikçi dermo kozmetik ürünler geliştirmektedir.

                                                               

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu