AnasayfaGenelSEKTÖR

Avrupa Şampiyonluğu Dynavit’i Gururlandırdı

 

 

Eczacıbaşı’nın vitamin ve mineral markası Dynavit, Eczacıbaşı Spor Kulübü ile gerçekleştirilen işbirliğinin birinci yılında kazanılan CEV Avrupa Şampiyonluğu’nun gururunu yaşıyor.

 

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’nın finalde karşılaştığı Almanya ekibi Allianz MTV Stuttgart’ı eleyerek kupanın sahibi olmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtenEczacıbaşı İlaç Pazarlama Genel Müdürü Dr. Ecz. Başbuğ Öke, kadınlara verilen desteğin pozitif dönüşlerinin en güzel örneklerinden birini daha yaşadıklarını söyledi.

 

“Bu yolculukta sonuna kadar yanlarındayız”

 

Eczacıbaşı Topluluğu olarak daima çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü olmayı hedeflediklerini ifade eden Başbuğ Öke, “Bu amaç doğrultusunda, koruyucu sağlık alanındaki vitamin ve mineral markamız Dynavit, Türk voleybolunun en köklü kulüplerinden Eczacıbaşı Spor Kulübü ile anlamlı bir işbirliğini hayata geçirdi. Voleybolcularımız sahada Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı olarak mücadelelerine daha güçlü bir şekilde devam ediyorlar. İlk günden itibaren, hayatta kendilerinin en iyi versiyonu olmak isteyen ve bunun için günlük yaşamlarında desteğe ihtiyaç duyan tüketicilerimizin yanında olduk. Bireylerin, özellikle de sağlıklı nesillerin yetişmesinde en büyük role sahip kadınlarımızın kendi güçlerini keşfetmelerini sağlamak ve başarmak için mücadele ederken hayatta aradıkları destek olmak amacıyla misyonumuzu voleybol sahalarına taşıdık. Kız çocuklarının spor yoluyla gelişimine sağladığı katkılarla adını tarihe yazdıran Eczacıbaşı Spor Kulübü bizleri bir kez daha gururlandırdı ve 2022 CEV Kupası Şampiyonluğu ile Topluluğumuzun 80. yılında 80. kupasını alarak adını tarihe yazdırdı. Eminiz daha nice başarılar yaşayacağız. Bu yolculukta sonuna kadar yanlarındayız” dedi.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu