Genel

İLKO İlaç,  Dermatoloji Alanına Giriş Yaptı

 

 

 

‘Sağlıklı bireyler, mutlu aileler’ hedefiyle çalışmalarını yürüten, 50 yılı aşkın birikim ve tecrübenin bugünkü temsilcisi İLKO İlaç; Acnewell Jel ile dermatoloji alanına güçlü bir giriş yaptı.

 

İLKO İlaç, akne vulgarisin topikal tedavisinde kullanılan ve Türkiye’de jel formunda %5 Dapson etken maddesi içeren ilk ve tek ürün olma özelliğini taşıyan Acnewell Jel ürününü Türk Tıbbının hizmetine sundu.

 

12 yaşından itibaren her yaş grubunda akne vulgarisin topikal tedavisinde kullanılabilen Acnewell Jel, 30 gram tüpte 1,5 gram dapson içeren 30 gramlık ambalajlarda hizmete sunuldu. Ürün, İLKO İlaç’ın dermatoloji portföyünün bir parçası olarak ülkemizde ruhsat onayı alan ilk dapson etken maddeli jel formülasyonu olma özelliğini taşımaktadır.

 

İLKO İlaç; modern tıbbın ihtiyaç duyduğu ileri teknolojileri kullanarak, insanların yaşam kalitesini artıran ve hayat kurtaran ‘yenilikçi’ ürünleri kullanıma sunarak, tüm üretim ve Ar- Ge yatırımlarıyla; küresel rekabette öncü bir şirket olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu