SEKTÖR

Lansinoh’tan USDA organik sertifikalı Lansinoh® Organik Göğüs Ucu Balmı

Emziren annelerin bir numaralı yardımcısı Lansinoh, göğüs ucu bakımına yardımcı olacak yepyeni bir ürün sunuyor, USDA Organik Sertifikalı Göğüs Ucu Balmı…

Meme ucu hassasiyeti genellikle yanlış emzirme sonucu oluşur ve emzirme sürecinde anneyi zorlayan önemli bir sorun haline gelebilir. Annenin emzirmeyi öğrenerek, bu sürece alışması  ile birlikte hassasiyet azalabilir. Hamilelik süresince göğüs ucunu emzirmeye hazırlamak ve emzirme döneminde oluşabilecek hassasiyet ve tahriş için doğru ürünün kullanılması önemlidir. Söz konusu meme ucu hassasiyetine karşı bölgeyi rahatlatacak Lansinoh ® Organik göğüs ucu balmı kullanımı doğal bitki bazlı içeriği ile önemli bir yardımcıdır.

 

Hassas göğüs uçları ve kuru ciltler için Lansinoh ® Organik göğüs ucu balmı USDA Organik sertifikalı 7 doğal içerik ile oluşturulmuştur. Doğal bitki bazlı balm, hassas göğüs uçları ve kuru cildi nemlendirmeye yardımcı olarak emzirme sürecindeki hassasiyete karşı bakım sağlar. Ayrıca hamilelik boyunca kuru, hassas cildi rahatlatmak ve göğüs uçlarını emzirmeye hazırlamak için de kullanılır.

Eşsiz organik bileşen karışımı ile emzirmeye uygundur ve emzirmeden önce silinmesi gerekmez. Rengi, tadı ve kokusu olmadığı için bebek anne teninin kokusunu alabilir.  Beslenme sırasında veya sonrasında bebeği rahatsız etmez. Katkı ve koruyucu madde içermez.

USDA Organik Sertifikalı 7 doğal içerik;

Organik Ayçekirdeği Yağı: Yüksek E vitamini konsantrasyonu ile cildi nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur.

Organik Zeytinyağı: Temizleme özelliği ile bilinmektedir.

Organik Hindistan Cevizi Yağı: Mükemmel bir nemlendiricidir ve cilt üzerinde serinletici etkiye de sahiptir.

Organik Balmumu: Hassas ve kuru cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Arı balmumunun anti-alerjik özellikleri de tahriş olmuş cildi rahatlatmaya katkı sağlayarak, cilde uygulandığında koruma sağlar.

Organik Shea Yağı: Epidermisi güçlendirerek, nem seviyesini arttırır. Cildin bütünlüğünün yeniden oluşmasına yardımcı olur.

Organik Kalendula Çiçeği Yağı: Kalendula çiçeği yağı cildi pürüzsüzleştirir. Antioksidan zengini kalendula yağı cildin yumuşak kalmasına yardımcı olur.

Organik Argan Yağı: Yüksek E vitamini ile cildi desteklerken, hücre üretimini arttırmaya yardımcı olur.

İpeksi, pürüzsüz formülün uygulanması kolaydır ve hassas ciltler için uygundur. Emzirme öncesinde veya sonrasında tahriş olmuş bölge üzerinde uygulanarak rahatsızlık hissini yatıştırmaya yardımcı olur.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu